<

Puro


Puro

PURO S.p.A, 2002 yılından bu yana tüketici elektroniği pazarına en yüksek teknoloji ve tasarım standartlarına göre tasarlanmış, üretilmiş ve dağıtılmış aksesuarları sunmaktadır. Moda ve tasarım unsurlarını teknolojide birleştirmenin olağanüstü kabiliyeti ile PURO, İtalyan Stili mükemmelliğini tanımlayan ayırt edici aksesuarlara bakanlar için en iyi seçim haline geliyor. Tüketici elektroniği için teknoloji ürünlerinin en büyük sağlayıcılarından biri olmak için bir marka felsefesi ve ürün araştırması üzerinde çalıştık ve şimdi müşterilerimize günlük yaşam için benzersiz ve yüksek kaliteli aksesuarlar ve entegrasyonlar sunmak için çok çeşitli yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Akıllı Seyahat Koleksiyonu

Stil her zaman elinizin altında...

Puro son zamanlarda çağdaş insanların ihtiyaç ve zorluklarını karşılamak ve değerlendirmek için eksiksiz bir ürün yelpazesi sunmak üzere yeni konseptler araştırıyor.

Tasarım ve kullanışlılık arasında mükemmel denge…

Yeni bir proje, yeni bir kategori

Son yıllarda insanlar ve hükümetler plastik kirliliği hakkında daha duyarlı ve bilinçli hale geldi. Plastik üretiminin azaltılması somut bir durum ve her insan için bir medeni sorumluluktur. Önümüzdeki yıllarda, tek kullanımlık plastik ürünleri ortadan kaldırarak sorunla karşılaşacak hükümet kararlarına yardımcı olmayı umuyoruz.

İçmeden Önce Düşün!

Çağdaş insanlara, tasarım bakımına ve Puro ile teknoloji arasındaki mükemmel dengeye odaklanan şirketimiz, işletmenin değerlerini sürdüren yeni bir ürün kategorisi geliştirmeye karar verdi. Puro günümüzün çevre sorunlarının farkında ve kararlı, temel işimizi çeşitlendirmekten başlayarak çevre ve insan sağlığı konusunda olumlu davranışı geliştirmeye karar verdik: bu sütunlar bizi yeni bir kategori ürünü hakkında düşünmeye getirdi.

ÇEVRE DOSTU ŞİŞELER…

Paslanmaz çelik

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik 18/8, özgün ve dayanıklı. Sıvı organoleptik özellikler hiçbir zaman değiştirilmez.

Yalıtımlı Termal şişe

Vakum başlığı içeriği yalıtır. Sıvı sızıntısı yok, dış tesirlerle kontaminasyon etkisi yok, içeriğin doğal ve ilk andaki gibi özelliklerini koruyor.

Orijinal malzeme

Bisphenol içermez. Gıda ve içecek saklamada sıklıkla kullanılan ve sağlığa zararlı hiçbir plastik ve kimyasal içermez.

Çevre Dostu

Üretim süreci kirletici değildir, düşük karbon emisyonu. Yeniden kullanılabilir ürünler, plastik şişe kullanmaktan kaçının.

Sıcak soğuk

İçecekler 12 saat sıcak, 24 saat soğuk.

* Bu özellik sadece bazı modellerde bulunur.

Diğer Markalarımız


Detay için tıklayınız.

Detay için tıklayınız.

Detay için tıklayınız.

Detay için tıklayınız.