<

Adata


Adata
Dünyanın Önde Gelen Bellek Markası

Mayıs 2001'de kurulan ADATA Technology Co., Ltd., müşterinin dijital hayatını zenginleştiren birinci sınıf bellek çözümleri sunmaya kendini adamıştır. Şirketin dürüstlük ve profesyonelliğe olan bağlılığı, ADATA'yı en çok ödüllü ürün tasarımlarıyla lider bellek markası haline getirmiştir. Teknik uzmanlık, son teknoloji üretim tesisleri ve birinci sınıf müşteri hizmetleri ile desteklenen ADATA, DRAM modülleri, USB flaş sürücüleri, bellek kartları, katı hal sürücüleri ve taşınabilir sabit diskler gibi eksiksiz bellek çözümleri sunmaktadır.

ADATA, profesyonellik ve inovasyonun yanı sıra ürün ve hizmetlerinin değerinin, bir şirketin pazardaki rekabet gücünü artırdığını anlamaktadır. ADATA'nın kaliteye olan bağlılığı, kimlik tasarımı, satın alma ve tedarik zinciri yönetimi (hammaddeler), üretim süreçleri, kalite kontrol ve test ile ilgili olarak en yüksek standartlarda gerçekleştirmeyi gerektirmektedir. Müşteri beklentilerini aşan sürekli yenilikler ve ürünlerin geliştirilmesi yoluyla, ADATA, Tayvan'daki Ulusal Gümüş Mükemmellik Ödülü, Japonya'nın G-MARK (İyi Tasarım Ödülü), ABD'deki CES Yenilikler Ödülü, iF Tasarım ödülü ve Almanya'da kırmızı nokta tasarım ödülü gibi en tanınmış uluslararası ödülleri kazandı.

Olağanüstü Büyüme ile Genç Bir Girişim

Büyük hayalleri olan küçük bir şirketti. Şirketin DRAM bellek ve Flaş uygulama ürünlerini sunma konusunda dünya lideri olma taahhüdü, ADATA'nın profesyonelliğe, endüstri bilgisine ve göz alıcı ürün tasarımlarına olan bağlılığı ile kendini rekabetten ayırt etmesine neden oldu. Kurucu Simon Chen ve üst yönetim ekibinin önderliğinde, üretim ve global satış konusunda bellek endüstrisi ile ilgili kapsamlı deneyime sahip olan ADATA, şirketin başarısının temeli olan olağanüstü kurumsal değerler doğrultusunda yönetilen tutku ve enerji ile çalışır. Bu değerler, dürüstlük, adalet, dürüstlük, azim, yaratıcılık, uyum, sevgi ve yeniliktir. Tüm bu faktörler, yıldan yıla önemli gelir ve kar artışına katkıda bulunarak, ADATA'nın ilk on yıl içinde 1 milyar dolar satış cirosuna ulaşmasını sağlamıştır.

Kesintisiz İyileştirme ile Mükemmeliyet

Bu etkileyici başarılara rağmen, ADATA’nın yönetim ekibinin kendisinden daha iyi performans gösterdiği belirlendi. 2010 yılında ADATA markasını yeniden inşa etme sürecine, kurumsal simge olarak sinek kuşunu benimsemeye ve uluslararası pazarda rekabet gücünü arttırmak için ADATA'nın kurum kültürünün yardımcı sembolünü kullanmaya ve şirketin önümüzdeki on yıla hazırlanma sürecine başladı. Yeni logo, tutarlılığı temsil eden daha modern bir tasarıma sahipken, ADATA’nın teknik altyapısının temeli, mavi renkte geleneksel kurumsal renkle korunmaktadır. Sinek kuşu, ADATA’nın kültürünü, geleceğe yönelik vizyonunu ve küresel bir marka olma konusundaki taahhütlerini yansıtan anahtar tasarım unsurlarını içermektedir. Sinek kuşunun çevikliği, ADATA'nın pazar ve tüketici taleplerine son derece duyarlı olduğunu göstermektedir; hızlılığı endüstrideki lider inovasyon ve üretkenliği göstermektedir; keşfedici doğası, ADATA’nın tüm olasılıkları takip etme kararlılığını ifade eder; renk ve modern tasarım, ADATA markasının heyecan verici ve dinamik özelliklerini yansıtmaktadır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluğa Güçlü Bağlılık

Sosyal sorumluluğa duyulan ihtiyacı fark eden ADATA, önemli üretim şartlarına, kalite kontrol süreçlerine ve AB'nin belirli Tehlikeli Maddelerin Elektrik ve elektronik ekipman (RoHS) yönergesinde kullanılması ile ilgili kilit bellek bileşenlerinin seçimine özen göstermektedir. ADATA, çevre yönetimi konusunda ISO 14001 sertifikası ve Tehlikeli Madde Süreç Yönetimi Sistem Gereksinimleri için IECQ QC080000 belgesi aldı. Bu önlemler, ADATA'nın en güvenli, en verimli, kararlı ve uyumlu yüksek performanslı bellek ürünlerini sağlama konusundaki kararlılığını göstermektedir. Şirketin sosyal sorumluluk (CSR) konusundaki kararlılığı, ADATA'nın hızla büyümeyi sürdürdüğü, dolayısıyla hem dünyamızı koruduğuna hem de yeşil bir işletme olarak kalmaya önem verdiği bir zamanda hayati önem taşımaktadır.

Diğer Markalarımız


Detay için tıklayınız.

Detay için tıklayınız.

Detay için tıklayınız.

Detay için tıklayınız.