<

Celluarline


Celluarline

1990 yılında Reggio Emilia'dan bir firma olan Cellularline SpA tarafından piyasaya sürüldü ve ilk cep telefonları için distribütör olarak tasarlandı ve marka liderlik konumunu telefon alanındaki 25 yılı aşkın deneyimine borçludur.

İlk yıllarda E-TACS telefonlarının özerklik eksikliği, Cellularline SpA'yı sürükledi. Cep telefonu aksesuarları, özellikle araç şarj cihazı üretmeye başlamak ve özel bir marka başlatmak.

Kısa bir süre sonra, bu projenin başarısı sayesinde Cellularline SpA. üretimine cep telefonu aksesuarları üzerine yoğunlaşarak telefon dağıtımından vazgeçerek İtalya'daki varlığını pekiştirdi ve yurtdışına ürün ihraç etmeye başladı. 2005 yılında Cellularline SpA. akıllı telefonların yanı sıra tabletler ve MP3 çalarlar için aksesuarlar ile yeni dağıtım kanallarında ve yeni sektörlerde lider konumunu başarıyla uygulayan bir grup oldu.

Ayrıca, 2013 yılında şirketin çoğunluk hissesi LVMH Grubu'nun Özel Sermaye Fonu L Capital tarafından devralındı ve uluslararasılaşma ve marka açıklamasına doğru yeni bir evrimsel yol izlendi: 4 Avrupa şubesine ek olarak (İtalya, Fransa, İspanya, İsviçre), şirket artık 60'tan fazla ülkede Cellularline markasının kıtalararası dağılımına sahiptir.

Kalite, tasarım ve yenilikte mükemmelliğe dayanan son derece özel bir ürün stratejisi sayesinde Cellularline, sürekli olarak optimum performans ve kullanım kolaylığını birleştirmek için çabalayan teknoloji trendlerine uygun çözümler sunar.

Diğer Markalarımız


Detay için tıklayınız.

Detay için tıklayınız.

Detay için tıklayınız.

Detay için tıklayınız.